INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

FOTOWOLTAIKA

 

Fotowoltaika się opłaca! Ale tylko wtedy, kiedy instalacja fotowoltaiczna jest zaprojektowana i wykonana przez zespół doświadczonych specjalistów.

 

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU I FIRMY

 

PROJEKT I WYKONANIE FOTOWOLTAIKI
Projekt jest ściśle dopasowany do potrzeb każdego użytkownika z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb i warunków montażu

MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH 
Panele fotowoltaiczne można zamontować bez specjalnego zezwolenia na dachu od strony południowej lub na gruncie.

PODŁĄCZNIE SYSTEMU DO SIECI ELEKTRYCZNEJ
System jest bezobsługowy i dostarcza energię niezbędną dla jednorodzinnego domu.

 

KOSZT INSTALACJI

 

Czteroosobowa rodzina mieszkająca w domu zużywa rocznie około 4 000 kWh energii, co przekłada się na łączne rachunki w wysokości ok. 2500 zł. Te koszty mogą spaść do 0 zł po podłączeniu instalacji fotowoltaicznej.

 

CZAS PRACY 

NETSOLAR daje gwarancję na własne systemy fotowoltaiczne. Jakość i solidność wykonania gwarantują niezawodne działanie instalacji. Na lata.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

 

Nowoczesne panele fotowoltaiczne to bezpłatny prąd czerpany ze słońca oraz możliwość sprzedaży jego nadwyżek.

NETSOLAR korzysta z doświadczenia spółki NetCable, z którą jest ściśle powiązany. NetCable z siedzibą w Legnicy, specjalizuje się w projektowaniu i budowie farm fotowoltaicznych dużej mocy. Spółka może pochwalić się realizacjami w wielu krajach świata: w Anglii, Jordanii, Majorce, Turcji, Egipcie, Iranie oraz w Senegalu. Większość instalacji projektuje i buduje na niezwykle wymagającym rynku niemieckim. NETSOLAR rozwija fotowoltaikę w Polsce, dopasowaną do potrzeb odbiorców indywidualnych i biznesowych.

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNY PROJEKT.

Skontaktuj się z przedstawicielem NETSOLAR.


Kontakt