ZAPEWNIAMY
NIEZAWODNOŚĆ.

Realizujemy inwestycje w obszarze fotowoltaiki, izolacji polimocznikowych oraz instalacji pomp ciepła i rekuperacji na terenie całej Polski.

NETSOLAR
Budujemy zaufanie. Na lata.

W NETSOLAR z siedzibą w Legnicy zapewniamy nowoczesne i trwałe rozwiązania w obszarze fotowoltaiki, izolacji polimocznikowych oraz instalacji pomp ciepła i rekuperacji. NETSOLAR realizuje inwestycje w całej Polsce. Dysponuje zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy są odpowiedzialnymi doradcami klientów.

FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii elektrycznej, jest doskonałym rozwiązaniem dla odbiorców indywidualnych i biznesowych. Inwestycja w fotowoltaikę szybko się zwraca. Z korzyścią dla inwestora i naturalnego środowiska.

POMPY CIEPŁA
I REKUPERACJA

Pompa ciepła, wykorzystywana do ogrzewania budynku i ciepłej wody użytkowej, jest znakomitym uzupełnieniem instalacji fotowoltaicznej. Rekuperacja jest niezbędnym elementem takiego energooszczędnego domu. Ogranicza straty ciepła w zimie, schładza wnętrze domu w lecie. Przez cały rok rekuperacja zapewnia w domu bardzo dobry klimat, pozwala oddychać czystym, pozbawionym smogu i zanieczyszczeń powietrzem.

IZOLACJA
POLIMOCZNIKOWA

Izolacja polimocznikowa jest polecaną przez nas metodą zabezpieczenia powierzchni przed niszczącym działaniem wody, substancji chemicznych i czynników atmosferycznych.NETSOLAR korzysta z doświadczenia spółki NetCable z siedzibą w Legnicy, specjalizujej się w projektowaniu i budowie farm fotowoltaicznych dużej mocy.

Spółka może pochwalić się realizacjami w wielu krajach świata: w Anglii, Jordanii, Majorce, Turcji, Egipcie oraz w Senegalu. Większość instalacji projektuje i buduje na niezwykle wymagającym rynku niemieckim.